Ulotki reklamowe do promocji usług i produktów, cenniki

PROJEKTY GRAFICZNE I DRUK

Ulotki reklamowe

to tania i szybka forma promocji firmy. Umożliwiają rozreklamowanie oferowanych usług licznemu gronu odbiorców. Jest to wciąż atrakcyjne, rozpoznawalne i skuteczne narzędzie promocji. Cieszy się popularnością przede wszystkim na rynku lokalnym, świetnie sprawdza się również podczas takich okoliczności jak: targi branżowe, eventy, imprezy masowe, akcje informacyjne.

Produkcja ulotek nie wymaga dużych nakładów czasowych i finansowych. Nie nadwyrężają one budżetu firmy, a wynik akcji promocyjnej może okazać się całkiem satysfakcjonujący.

Oferta oraz namiary kontaktowe firmy na ulotce to nie wszystko. Kupon rabatowy, zniżka, bon podarunkowy na pierwsze wejście gratis lub informacja o wyprzedaży to opcje, które można dodatkowo zamieścić na ulotce. Taki manewr ma na celu skuszenie potencjalnego klienta do skorzystania z oferowanej usługi czy produktu, a klienci jak wiadomo nie od dziś lubią dostawać prezenty i konkrety.

Cennik na ulotce to również często spotykana opcja. Ta forma ulotek dużą popularnością cieszy się zwłaszcza w branży gastronomicznej, jak i rownież w sklepach, które chcą od razu potencjalnemu klientowi przybliżyć ceny oferowanych produktów czy usług.

Przykładowe realizacje ulotek:

 

Jeśli zainteresowała Cię ta opcja promocji dla Twojej firmy i szukasz kogoś kto wykona dla Ciebie projekt i wydruk ulotek zapraszam Cię do współpracy.
Podjęta ze mną jest niezawodna.

Skontaktuj się.