Strona internetowa dla firmy Clean House

§

Realizacja zlecenia strony internetowej dla firmy sprzątającej Clean House obejmowała zaprojektowanie strony, wybór odpowiedniego szablonu pod stronę, dostosowanie podstron, dobór grafik i zdjęć na stronę, napisanie treści.

Zastosowany tutaj szablon strony jest responsywny tzn. przystosowany do urządzeń mobilnych, a jak wiadomo w obecnych czasach ruch z tych urządzeń jest na etapie zrównywania się z ruchem pochodzącym z tradycyjnych komputerów. Takie rozwiązanie ułatwia klientowi korzystanie ze strony oraz szybsze znalezienie interesujących informacji.

strona internetowa dla nowej firmy Częstochowa

content marketing na stronę www

Jej odsłonę możecie spotkać w internecie pod adresem http://cleanhouse.com.pl/

Zlecenie uwzględniało również projekt graficzny logotypu, ulotek i wizytówek.

Optymalizacja witryny

Wykorzystanie słów kluczowych oparte zostało o wcześniej przygotowaną politykę słów kluczowych. Odpowiednie ich zastosowanie w tytułach stron i treściach jest również naturalne, mając na uwadze przeznaczenie strony, która ma trafiać do odbiorcy, do osób poszukujących usług firmy sprzątającej, a nie dla robotów wyszukiwarki Google. Treści napisane na stronę są unikalne i wykorzystują potencjał meta-tagów co jest niezwykle istotne na etapie projektowania witryny.

strona internetowa dla firmy

strona firmy sprzątającej Częstochowa

Strona internetowa przed oddaniem klientowi została również zintegrowana z podstawowymi narzędziami Google takimi jak Google Analytics, Search Console czy Google tag manager. Wszystkie te narzędzia zostały odpowiednio skonfigurowane i dostosowane do strony. Nie zapomnieliśmy również o integracji z facebook oraz wgraniem piksela facebooka.

Wszystkich, którzy potrzebują profesjonalną i niedrogą stronę internetową, która pozwoli promować firmę w internecie zapraszam do kontaktu. Z chęcią porozmawiam o Waszym biznesie i przygotuję ciekawą ofertę.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?