Roll-up i potykacz reklamowy

§

Jak ważna jest reklama zewnętrzna chyba każdy doskonale sobie zdaje sprawę. Roll-upy, banery zewnętrzne, potykacze są narzędziami dzięki którym klient może zauważyć Twoją firmę. Przydatność tego rodzaju reklamy jest niezbędna zwłaszcza podczas targów, eventów i innych imprez na których zamierzasz prezentować swoje produkty lub usługi. Pozwól klientowi łatwiej do Ciebie dotrzeć i zaznacz swoją widoczność w przestrzeni miejskiej.

Roll-up jest skuteczną i elegancką formą reklamy. Ze względu na swoje gabaryty zwraca uwagę przechodniów i pozwala zapoznać się z oferowaną usługą, promocją, firmą. Stanowi idealne uzupełnienie stoiska wystawienniczego na targach. Przydatny bywa podczas prezentacji produktowych.

Roll-up spełniał należycie swoją rolę na targach:

baner reklamowy

Potykacz jest jednym z narzędzi reklamy zewnętrznej, pozwalającym na dotarcie z informacją o ofercie do klienta w bardzo prosty sposób, a przy tym ekonomiczny. Może on reklamować konkretną firmę, punkt sprzedaży, promocję, usługę. Stojak reklamowy wystawiany jest na ulicach, alejkach, stoiskach handlowych, targach, eventach i innych promocyjnych wydarzeniach.

Przykładowa realizacja projektu stojaka reklamowego dla firmy mmfinance:

potykacz uliczny

Jeśli potrzebujesz projektu graficznego zapraszam Cię do współpracy i kontaktu.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?