Fajny plakat – pomysł na prezent dla babci i dziadka

21 i 22 stycznia jest świętowany Dzień Babci i Dzień Dziadka. W związku z tą okazją warto pamiętać o drobnych przyjemnościach, które mogą sprawić radość osobom bliskim naszemu sercu. Plakaty na Dzień Babci i Dziadka są tanim i prostym sposobem na sprawienie przyjemności i pokazanie kochanym osobom, że o nich pamiętamy. Mogą zawierać osobistą dedykację, ulubione zdjęcie, inspirujący cytat. Możliwości jest wiele. Dobrane kolorystycznie i oprawione w antyramę czy ozdobne ramki będą zdobić wnętrza mieszkania zapewniając indywidualny styl i nieszablonowość. Ewentualnie mogą pełnić również funkcję po prostu oryginalnej kartki z życzeniami.

Plakat na dzień babcifajny prezent dla dziadka, plakat w ramce

Plakaty z inspirującym cytatem, serdeczną dedykacją i zdjęciem wnuczka i wnuczki stanowią idealny upominek, który z pewnością sprawi uśmiech na twarzy obdarowanego.fajny prezent dla babci i dziadkaplakaty dla babci i dziadka ze zdjęciem wnuczkiprezent na dzień babci i dziadkafajny plakat dla babci i dziadkaprezent dla babciplakaty z cytatem, ozdoba na ścianęplakat ze zdjęciem w ramce

Pamiętajmy, że uśmiech jest bezcenny i tak na prawdę żaden prezent nie zastąpi naszej obecności i wspólnie spędzonych chwil, a to one przecież dostarczają tego, co najcenniejsze. Czas poświęcony bliskim to podstawa. Jeśli natomiast szukasz oryginalnego i ekonomicznego prezentu dla babci i dziadka świetną opcją mogą okazać się właśnie plakaty i metryczki, które wykonuję. Zachęcam Cię do skorzystania z mojej oferty i sprawienia drobnej radości bliskim.

Wielu radości. Dla Ciebie!

O autorze

Powiązane posty

11 komentarzy

 1. Karolina 9 stycznia 2018 Odpowiedz
  • mixabi 9 stycznia 2018 Odpowiedz
 2. Anonim 9 stycznia 2018 Odpowiedz
 3. Antonia 10 stycznia 2018 Odpowiedz
 4. Beata Herbata 12 stycznia 2018 Odpowiedz
 5. Anonim 12 stycznia 2018 Odpowiedz
 6. Aneta 12 stycznia 2018 Odpowiedz
 7. todoarmo.blogspot.com 19 stycznia 2018 Odpowiedz
 8. Ania Krzymowska 19 stycznia 2018 Odpowiedz
 9. Anonim 19 stycznia 2018 Odpowiedz
 10. Anonim 19 stycznia 2018 Odpowiedz